Süper yetenekler kabiliyetleriyle büyüleyecek

Arda-Turan-FC-Barcelona-fcbarcelonaes-FOTO-Víctor-Salgado-8

FM 2016 ile birlikte yepyeni oyuncuların tamamı kendi takımını kurabiliyor. Kurulan bu takımlarınız sayesinde de yeni bir takım seçme zorunluluğunuz da ortadan kalkıyor. En küçük detaylar düşünülerek oluşturulan bu özellikte, aslında her şey oyunculara bırakılmış durumda. Takım kurma özelliği FM 2016’nın en çok dikkat çeken özellikleri arasında ilk sırada yer alıyor. Her sezon yeni nesil oyunlarla beraber oynanmak istenen FM oyunu muhteşem bir tasarımla karşınıza geliyor. Oyuncuların en çok istedikleri tarzda harika bir özellik de oyunla birlikte sizlerle buluşuyor.

Yeni nesil oyun olan FM 2016 özellikleri arasında ayrıca maçlarını tamamını 3D izleme fırsatının gelmiş olmasıdır. İzleyicilerin zevk alması ve muhteşem oyun grafikleriyle birlikte kalite de bir adım önde ilerliyor. Sakatlanma görüntülerini de 3D farkıyla izleyebiliyorsunuz. Taktiksel özellikleriyle de dikkat çeken FM 2016, yeni FM 2016 taktik yapısıyla da dikkat çekiyor. Kulübünüzü ister kendiniz oluşturun, isterseniz farklı bir ligde yeniden başlayın. İşte oyunun en can alıcı noktası da bu olsa gerek. Taktiksel anlamda birçok yenilik getiren FM 2016, farklı bir özelliği ile de dikkat çekiyor. Bu özellik FM 2016 wonderkids. Sezon öncesi birçok yetenekli genç oyuncuların futbol kariyerleri bu sayede başlamış oluyor. Bu oyuncuları yetiştirdikten sonra birçok kulübe yüksek miktarda ücret talep ederek satabiliyorsunuz. Oyunun en güzel geliştirilmiş özelliklerinden biri de bu olsa gerek.

ter Stegen in FM12_thumb[1]

Şimdi oyunun transfer yamasında neler geliştirildi, ona bakalım. FM 2016 Transfer yaması sayesinde son zamanların en heyecanlı FM sürümünü oynamış olacaksınız. Birçok anlamda yine birçok değişiklikler bu oyun üzerinde kurgulandı. Türkiye liglerinde yaşanan birçok sıkıntı giderildi. Örneğin PTT ligindeki yabancı oyuncu kuralı bu yamaya da eklendi. Oyuncu cezaları gerçekçi bir şekilde yansıtıldı ve Avrupa kupalarına giden takımların tam listesi de yayınlandı. Buna bağlı olarak kadrolardaki en son değişiklikler ve transferler de bu yamaya eklendi. FM 2016 ile yepyeni bir dünyaya giriş yapacak ve dilediğiniz keyifli oyuncu profillerinin macerasına sizler de katılacaksınız.

1.586 kez okundu