El Clasico deneyimi ile Football Manager 2016’da adrenalin artıyor

el_clasico_wallpaper_11cmfmfan

FM 2016’da baştan aşağı kullanıcı deneyimleri ile iyileştirilmiş yepyeni birçok özellik bulunuyor. Bunlardan ilki; hayalinizdeki takımın oluşturulabilmesidir. Birçoğumuzun hayalindeki takımlar da şüphesiz Barcelona ve Real Madrid’tir. Yani küçük bir ligde oluşturacağınız takımla çok güzel bir lig heyecanı yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte kendini özelleştirebilir ve sahaya çok yakın bir menajer olabilirsiniz. Bu sayede de taç çizgisi yanından vereceğiniz talimatlarla takımınızı motive edebilirsiniz. Oyuna 2000’den fazla yeni animasyonlar eklenmiştir. Football Manager 2016 oyunu günümüzde en fazla oynanan oyunlardan da biri olmuştur. Oyunu çok amaçlı kontrol edebiliyor ve farklı paketler alarak kendinizi destekleyebiliyorsunuz.

Oyuna daha çok FM 2016 wonderkids damgasını vurdu. Bu özellik ile birlikte farklı kulüplerden transfer edebileceğiniz 20 genç yetenek oyuna eklendi. Bu oyuncuları transfer ederek geliştiriyor ve ilerleyen zamanlarda satarak bütçenizi de artırabiliyorsunuz. Oyunda rakibe yönelik talimatlar da verebiliyorsunuz. Çok amaçlı bir menajerlik oyunu olan FM 2016 sayesinde 3D maç motorunda çok heyecanlı ve deneyimli bir oyun oynama şansınız bulunuyor. Geliştirilmiş taktiklerle birlikte takım paslarının hangi bölgelerde yoğunlaştığını ve atağa çıkacak kişiyi belirleyebilir ve kalecinize kadar müdahale edebilirsiniz. Sadece bu kadar da değil; geliştirilmiş antrenör ekibiyle de çok güzel vakit geçirebiliyorsunuz. Bir sonraki fikstür için hazırlanan takımınıza farklı taktikler verebilir ve bu sayede daha kaliteli maçlara çıkmalarını sağlayabilirsiniz.
Bu görüntü bile futbolseverlerin adrenalinde tavan yapması anlamına geliyor. Adete galaksiler arası yıldızlar şavaşı.

elclasicot22
FM 2016 taktik özelliklerinin yanında yeni bir yönetim tarzı anlayışı da getirildi oyuna. Bu anlamda antrenörlük rozetleri sunuluyor ve kendi yönetim tarzınızın da belirlenmesine olanak sağlayabiliyorsunuz. Yani insan ve moral yönetimi Football Manager 2016’da çok güzel ve ayrıntılı bir şekilde sizlere sunuluyor. Yapmanız gereken şey, etkili bir şekilde oyunun hâkimi olarak ligin üst sıralarında yerini almanızdır. Ekran görüntüleri, grafik ve tasarımlarıyla oldukça beğenilen ve birçok oyuncunun heyecanla oynadığı Manager 2016 oyununun genel özellikleri bu şekildedir. Elbette oyunu oynarken bu özellikleri birlikte yaşayacak ve farklı deneyimlerinizin de farkına varabileceksiniz. Son zamanların en çok oynanan ve kabul gören oyunlarından olan Manager 2016 sayesinde Real Madrid ve Barcelona gibi takımları heyecanlı, hareketli ve etkili bir menajer olarak takımınızı üst düzey bir şekilde yönetecek ve farklı kupalara hazırlayabileceksiniz.

772 kez okundu