FM 2012 v12.2 Transfer Dönemi Yaması ÇIKTI!

Football Manager 2012 için kış transfer dönemi veritabanı güncellemesinin yer aldığı ve bir çok değişikliği barındıran FM 2012 v12.2.0 oyun yapımcı şirketi Sports Interactive tarafından yayınlandı.

Oyunu STEAM üzerinden açtığınızda güncelleme otomatik olarak başlayacaktır. İndirme işlemi bittikten hemen sonra kurulum gerçekleşecektir. STEAM sunucularının yoğunluğuna göre indirme işlemi süresi uzayabilir.
Eğer kayıtlı oyununuzdan memnunsanız bu güncellemenin varolan kayıtlı oyunlarınıza bir etkisinin bulunmadığını belirtelim. Oyun güncellemesi, geçmiş versiyonlarla tamamen uyumlu. Bu durumda eski versiyonlara ait kayıtlı oyunlarına problemsiz devam edebilirsiniz.

Yeni güncel kadrolar bu yama ile geliyor fakat eski oyunlarınızda bunu göremezsiniz. Bunun için yeni bir oyun açmanız gerekmektedir.

Türkiye Kupası formatı güncellendi ve Türkiye 2.lig artık her grupta 17 takım olacak şekilde yapılandırıldı.
Football Manager Türkiye Veritabanı Araştırma ekibinden arkadaşlarımızın uzun uğraşları sonucu Türkiye ligi oyunda güncel hale getirildi. Yoğun çalışmalarından ötürü kendilerini tebrik ediyoruz.

Sports Interactive tarafından gecikmeli de olsa Ocak ayına ait transferlerin işlendiği veritabanı barındıran ve bir çok hatanın yamandığı bu güncelleme paketini kurmanızı öneriririz.

YAMANIN TÜM İÇERİĞİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

51.777 kez okundu