FM 2015’in yeni özellikleri

Football Manager 2015, 7 Kasım’da çıkacak. Oyunun öne çıkan yeni özellikleri de ilgi çekiyor. 

Futbolseverlerin merakla beklediği Football Manager 2015, 7 Kasım’da çıkacak. Oyunun başlıca yeni özellikleri şu şekilde:
 
Yeni menajerlik puan sistemi sayesinde menajerlik stilinizi daha önce hiç olmadığı kadar özelleştirebilirsiniz. Antrenörlüğe, yeni yetenekleri keşfetmeye, genç oyuncuları yetiştirmeye veya bire bir oyuncu yönetimine odaklanabilir  ya da hepsine eşit ölçüde ağırlık verebilirsiniz. Siz ne tür bir menajersiniz?
 
Maç Günü Deneyimi
 
Hareket yakalama teknolojisi ile kaydedilmiş 2.000’den fazla yeni animasyon; yeni ışıklandırma, geliştirilmiş oyuncu modelleri ve top fiziği sayesinde 3 Boyutlu Maç Motoru daha fazla derinlik ve  gerçekçilik kazanıyor. Ayrıca iyileştirilmiş yapay zekâ, oyunculara özel seslenişler, taç çizgisi takım konuşmaları ve başka yenilikler bu oyunu piyasadaki en gerçekçi futbol maçı simülasyonu yapıyor!
 
Klasik Mod…
 
Klasik mod güncellemesi sayesinde ülke, lig ve oyuncu seçiminde daha fazla özgürlük tanınıyor. Ayrıca ön sezonu (birinci sezonda) atlayabilir, oyuncu antrenmanına el atabilir ve yönetim kurulundan daha fazla talepte bulunabilirsiniz. Ayrıca “Şüpheli lazanya,” “Oyuncunun cezasını kaldır” ve “Ömür boyu oyuncu” gibi yeni açılabilir öğeler mevcut.
 
Yeni Kullanıcı Arayüzü 
 
Sol tarafta konumlandırılmış navigasyon çubuğuna sahip kullanıcı arayüzünün yeni görünümü ve hissi, menajerliği daha kolay ve içgüdüsel yapıyor
 
Gözlemcilik Merkezi…
 
Yeni Gözlemcilik Merkezi oyuncu alımının tüm öğelerini kapsıyor. Ayrıca, bir A takım oyuncusu, genç oyuncu veya başka bir oyuncunun yerine geçecek bir oyuncu aradığınızda, belirli seviyelerdeki oyuncuları arayan gözlem görevleri oluşturabilirsiniz.
 
Daha derin medya deneyimi…
 
Daha geniş bir yelpazede hikâyeler geliştirip medya aracılığıyla rekabet yaratan tabloid ve ciddi basın mensuplarıyla daha zengin bir gazeteci çeşitliliği. Ayrıca, maç öncesi ve sonrasında yapılan yepyeni tünel röportajları.
 
Ve çok daha fazlası…
 
Twitch TV desteği, Menajer Zaman Tünelleri, Finans ve Antrenman iyileştirmeleri ve yüzlerce başka özellik.
1.994 kez okundu