FM 2016 Genç Süper Yetenekler Listesi (Wonderkids)

fm-2016-en-iyi-20-genç-yetenek (Kopyala)

Bu yazıda siz değerli takipçilerimizle birbirinden mükemmel  ucuza alıp süper paralara satabileceğiniz takımınızı uçuracak bir sürü FM 2016 Wonderkid süper genç yetenekler bulunmaktadır.
FM 16 oynamak için derslerine çalışmayanlar, eşini ve çocuğunu ihmal edenler, okulu asanlar, işine geç gidenler ya da tüm boş vakitlerini FM 16 oynamakla geçirenler, toplaşın! Toplaşın çünkü FM 16’nın yeni oyunu piyasaya sürüldü. Özellikle Maç motoru en başta olmak üzere oyuna yine bir çok yeni özellik ilave edildi. Fakat hepimizin ilk etapta merak ettiği Wonderkid listesi odlu ve yayınlandı, size bu konuda yardımcı olmak için Wonderkid potansiyeli olan futbolcuları toparladık ve eski oyunlardan da ilham alarak bu listeyi hazırladık.

Ve bu listeyi oluştururken, zaten genç yaşında çok tanınmayı başarmış futbolcuların yerine, daha az tanınan kıyıda köşede az duyulan ve bilinen genç yetenekleri listelemeye özen gösterdik ki hem değişiklik olsun, hem sizler topçulara dünyanın parasını ödemeden orta standart takımlarınıza az parayla transfer yapıp bu genç fişekleri parlatıp dünyanın parasına satabilesiniz diye.

İŞTE FM 2016 SÜPER YETENEKLER LİSTESİ BURADA!

FM2016genc

19.955 kez okundu