FM 2016 Türkiye Güncellemesi ve Alt Ligler Yaması

O7k59n

Football Manager Türkiye Ligi 2016 transfer güncellemesi,  sizlerle buluşuyor! Hazırlanan bu yama ve dev hizmet, Football Manager’dan aldığınız zevki çok daha doruğa çıkaracak ve bilgisayarlarınızı coşturacak!

Yamada sunulan yeni özellikler

4 büyüklerin gelir ve borçları düzenlendi..(Takımların borçları kendi açıkladığı rakamlara göre yapılmıştır.)– Kulüp başkanı ve teknik direktör değişiklikleri düzenlendi.– Bazı oyuncuların forum durumlarına göre CA/PA’ları düzenlendi.– Türkiye genelinde altyapı düzenlendi.– 3.Lig ve BAL eklendi!

NOT: Türkiye’de %100 olarak Spor Toto Süper Lig ve PTT 1.lig yapılmıştır. 2.Lig ve 3.Lig kulüpleri TFF sistemine göre güncellendi. Bazı oyuncularda CA-PA düzenlendi.

– Sakatlıklar yeniden düzenlendi. Sakatlığı olan oyuncular eklendi. Kiralık olan oyuncular tekrar düzenlendi. Avrupa’ya yükselenler ve takımların-ülkelerin katsayıları hesaplandı ve düzenlendi. DB’de olmayan oyuncular eklendi. Sözleşmesi değişiklikleri ilave olarak eklendi. Forma numaraları yeniden düzenlendi. Futbolu bırakan ve vefat eden kişiler DB’den çıkartıldı ve kaldırıldı.

– Forma numaraları yeniden düzenlendi. Oyuncuların aldıkları yıllık ücretler ve transfer oldukları miktarlar kariyer geçmişlerine eklendi. Liglerdeki son şampiyonlar düzenlendi.

– Transfer yasağı olan kulüpler eklendi. Barcelona’nın yeni oyuncuları Arda Turan ve Vidal’ın devre arasına kadar oynamaması sağlandı.

– Bazı oyuncuların geçen sezonki istatistikleri eklendi. Teknik ekip değişiklikleri ayarlandı. Birçok başkan değişikliği girildi. Geçmişten kalan cezalar kaldırıldı. Yeni sezonda kırmızı kart ve sarı kart cezaları olanlar eklendi.

– Uyruk değişiklikleri düzenlendi. İtibar değişiklikleri yapıldı. Oyuncu mevkileri düzeltildi. Oyuncuların sevdiği, sevmediği kulüpler ve oyuncular eklendi. Stadyum değişiklikleri ayarlandı. Ve ayrıca yama içerisinde birçok sürpriz daha sizleri bekliyor.

FM 16 Türkiye Güncellemesi ve Alt Ligler Yaması burada!

19.086 kez okundu