Football Manager 2015 Beta Çıktı! İndir.

Merakla beklenen Football Manager 2015 görücüye çıktı. BETA versiyonu oynanabilir olarak STEAM üzerinden yayınlandı.

Menajerlik serisi yepyeni bir versiyon ile devam ediyor. Geliştirmesini Sports Interactive ve yayıncılığını SEGA’nın üstlendiği FM serilerinin en son versiyonu Football Manager 2015, 7 Kasım 2014 tarihinde tam sürümünün çıkmasına tam 2 hafta kala, 23 Ekim 2014 tarihinde ön sipariş veren oyun serverlere BETA olarak sunuldu.

BETA; oyunun final haline gelmediği ve geliştirmelerinin devam ettiği sürüm, oyunun bir çok kullanıcı tarafından oynanarak test edilmesine ve hataların tespit edilerek geri bildirimlerle  toplandığı bir süreç. Bu süreçte FM severler denk geldikleri hataları, eksiklikleri ve önerilerini oyun geliştiricisi Sports Interactive’in resmi web sitesi veya Türkiye’nin en eski Football Manager mabetlerinden birisi olan Turksportal’da dile getirebiliyorlar. Belirlenen hatalar (bug), Football Manager 2015’in çıkacağı 7 Kasım tarihinde veya sonrasında çıkacak olan yamalar (patch) ile giderilmeye çalışılacak.

Football Manager 2015 Beta, ön sipariş veren oyun severlere oyunu satın aldıkları kanallardan verilen oyun kodu ile STEAM’de aktif hale getirilebiliyor. Kod, STEAM’e girildikten sonra FM2015 BETA bilgisayarınıza indirilecek. İnme işlemi tamamlandıktan hemen sonra Football Manager keyfine başlayabilirsiniz.

3.717 kez okundu