Football Manager 2016 sevdalıları bu haber size

dortmund

FM 2016 ile heyecanlı bir menajerlik oyununa hazırsanız eğer o halde oyuna eklenen özellikleri de kullanmanız gerekecek. Oyunu daha gerçekçi bir şekilde oynamak istiyorsanız bu özellikler ile birlikte harika bir deneyim yaşayabilirsiniz. FM 2016’nin artık mobil versiyonlarını da oynayabildiğinizi söylemek isteriz. Bu sayede istediğiniz her an bu heyecanı yaşayabilirsiniz.
FM 2016’nın en güzel özelliklerinden biri görsel temaların gerçekçi olması. Bu sayede FM 2016 taktik işlemlerinizi son derece kaliteli bir şekilde yapabiliyor ve oyuna ayrı bir heyecan katabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz takımın taktiklerini istediğiniz gibi ayarlayarak dilediğiniz ligde oyuna başlayabiliyorsunuz. Bunun yanında oluşturacağınız kulüpler ile çok güzel bir deneyimi de yaşıyor olacaksınız. Kendine özgü özelleştirilebilir karakterler ile menajeriniz sahaya çok yakın duruyor ve oyuncularla aynı heyecanı yaşayabiliyor. FM 2016 wonderkids özelliği ile birlikte oyunculara artık genç yeteneklerle farklı bir kişiselleştirme yapılabiliyor. Yani adı bile henüz duyulmayan bu oyuncuları yetiştirdiğinize ilerleyen vakitlerde farklı bir kulübe transfer edebiliyor ve bu transferden oldukça büyük kazançlar sağlayabiliyorsunuz.

football-manager-2016-3d-ozellikleri-mac-ekrani-nasil
FM 2016 Transfer yaması birçok oyuncuyu mutlu etmeyi başardı. Bu yama ile birlikte güncel transferler ve kadroların yanında düşen ve çıkan takımların genel özellikleri de güncellemelerle yenilendi. Bu sayede takımların düşüş ve çıkışları gerçeğe uygun olarak yapılan profillerle donatıldı. Tüm yaz transferleri de oyuna eklendi. Ayrıca oyuncu maaşları ve sözleşmeleri birebir yansıtıldı ve oyuna ayrı bir gerçeklik kazandırıldı. Tüm takımların teknik direktörleri de neredeyse güncellendi. Bunun yanında Türkiye liglerindeki yabancı teknik direktörleri de güncellendi. Şampiyonlar ligi ve UEFA Avrupa ligine giden takımlar tamamıyla güncellendi. Eski sürümlerde görülen forma numarası problemi de genişletilerek düzeltildi. Bunun yanında milli takıma gurbetçi oyuncu alamama sorunu da giderilmiş oldu. Bu yama ile birlikte gelen özellikler tüm FM oyuncularının gönlünü fethetmeye yetti. Ayrıca yasaklı takımların ve oyuncuların cezaları oyuna yansıtılarak detaylı güncellemeler de yapıldı. Bu sayede FM oyuncuları dilediği oyun tarzını da sahaya yansıtarak oyundan etkileyici sonuçlar alarak oyunun tüm heyecanını yaşamaya devam ediyor.

2.230 kez okundu