Hoşgeldin uykusuz geceler. Misafirimiz var; “FM 2016”

maxresdefault

Football Manager 2016 en çok oynanan oyunlar arasında yerini aldı. Peki, oyunun cezbedici özellikleri ve yenilikleri neler? Yazımızın devamında tüm detayları öğrenebilir ve Football Manager 2016 hakkında sahip olmanız gereken tüm konulara da ulaşabilirsiniz. Son zamanların en etkili ve hareketli oyunu olan FM 2016, etkileyici görsel ve ses efektleriyle birlikte futbol severlere sunulmuştur.
Takım yaratma konusunda Football Manager 2016 oyunu en çok alkışlanan özelliklerinden birini sunmaktadır. Oyuna ekleyeceğiniz liglerden herhangi birine girerek takımınızı oluşturabilir ve ismini, renklerini ve hatta formasını da seçebiliyorsunuz. Bunun yanında takımınızın kulüp ilişkilerini de sizler kontrol edebiliyorsunuz. Bu oyuna getirilen bir diğer özellik ise FM 2016 wonderkids özelliğidir. Seçeceğiniz genç deneyimlerle takımınızı üst sıralara taşıyabilir ve bu genç oyuncuları daha sonraki sezonlarda satarak ek bütçeye sahip olabilirsiniz. Football Manager 2016’nın finans ve seyirci ortalaması gibi özelliklere de yenilikler getirdiği bilinmektedir. Kadronuzu belirleyebilir ya da mevcut takım kadrosu ile oyuna başlayabiliyorsunuz. Maddi durumunuza göre farklı transferler yaparak etkili bir şekilde oyuna başlayabilirsiniz. FM 2016 taktik özellikleri de geliştirilerek futbol severlere sunuluyor. Bu konuda birbirinden farklı taktiksel özellikler menajerlerin onayına sunulmaktadır. Maç günü deneyimi de geliştirilen oyunda 2000’den fazla yeni hareket eklenmiş ve yapay zekâ özelliklerinin tamamı etkili bir şekilde kullanılmıştır. Kendi liginizdeki diğer takımların maç özetlerini de artık takip edebilir ve takımınıza vereceğiniz taktikleri geliştirebilirsiniz.

football-manager-007

Takım ve oyuncu istatistikleri ile daha gerçekçi bir oyun yaklaşımı sunan Football Manager 2016 sayesinde, deneyimlerinizi artırabilir ve çok güzel vakitler geçirebilirsiniz. Basınla etkileşimin artması, daha gerçekçi yaşanan sakatlıklar ve duran top özellikleri ile Football Manager 2016’yı soluksuz bir şekilde oynayabilir ve yeni ve iyileştirilmiş ekranlar üzerinden daha rahat bir oyun keyfi yaşayabilirsiniz. Teknik ekibi de bu sayede görebilir ve yönetim kurulu taleplerine de ulaşabilirsiniz. Daha güncel kadrolar, geliştirilmiş yapay zekâ ve yepyeni sosyal medya özellikleri sayesinde Football Manager 2016 oyunu, kaliteli ve en güzel görsel özellikleriyle donatılmış oyunlardan biri olarak tercih edilmektedir.

1.424 kez okundu