İçinizdeki Mourinho Football Manager ile ortaya çıksın

Screenshot (8)

Football Manager 2016 oyununun en güçlü yanlarından biri, geliştirilen menajer ile birlikte daha kolay bir kullanım sunmasıdır. Birçok yeni taktiği geliştirerek oyuncularınıza sunuyor ve özellikle de duran top ya da alan savunmalarında vereceğiniz görevleri denetleyebiliyorsunuz. Oyunun bir diğer özelliği de sakatlıkların daha gerçekçi bir şekilde yaşanmasıdır. Bu anlamda da yepyeni özellikler oyuna getirilmiş. Örneğin doktor ve fizyoterapist uygulamalarının gerçek anlamda yapıldığını söyleyebiliriz.

FM 2016 oyununda basınla etkileşim de artırılmıştır. Özellikle de farklı etkileşimler sayesinde toplantılar gerçekleştirebiliyor ve soru-cevap şeklinde yanıt verebiliyorsunuz. Oyundaki FM 2016 taktik özellikleri de tam anlamıyla sunulmaktadır. Bu konuda daha fazla istatistik sizlerle paylaşılıyor ve ekranda birçok yeniliği de görebiliyorsunuz. Ana ekran üzerinden bilgi ulaşımı da oldukça kolaylaştırılmıştır. Oyuncu ekranları, menajer ve transfer ekranları çok amaçlı yapılmıştır. Sadece bunlar değil. Teknik ekibin de aday listelerine eklenebildiğini ve yönetim kurulu taleplerinin de görülebildiğini söyleyebiliriz. Bu sayede geliştirilen organizasyon kuralları, daha iyileştirilmiş takımın mali durumları, en güncel kadrolar ve yepyeni sosyal medya özellikleri sayesinde Football Manager 2016, son zamanların en çok oynanan oyunlarından biri haline gelmiştir. Oyunda çoklu maç özetlerini de izleyebilir kendi liginizde yer alan takımların maçlarını da özet halinde izleyebilirsiniz. Takımınızın çok detaylı istatistikleri, maç analizleri ve maç içi aksiyonlar FM 2016’yı eşsiz ve benzersiz bir oyun haline getirmiştir.

jose-mourinho-fm-2013
Football Manager 2016 oyununa eklenen bir diğer özellikte FM 2016 wonderkids özelliğidir. Birbirinden kaliteli takımlardaki en genç 20 oyuncu içinden transferler yaparak onları geleceğe hazırlayabilirsiniz. Daha çok bütçenizi artırmaya yönelik olan bu işlem, Manager 2016’nın belki de en güzel yapılandırma özelliklerinden biridir. Genç oyuncuları geliştirerek çok daha yüksek meblağlarda farklı takımlara transfer edebilirsiniz. Evet, FM 2016’yı diğer oyunlardan üstün kılan özellikleri bu şekilde sıralanabilir. Futbol severlerin beğenerek oynadığı ve oldukça heyecanlı vakitler geçirdiği bu oyun sayesinde ve etkili efekt ve görsellik sayesinde uzun süre ekranlardan ayrılamayacağınızı söyleyebiliriz. Milyonların tercihi Manager 2016 oyununu sizler de tüm gelişmiş özelliklerini kullanarak oynayabilirsiniz.

1.254 kez okundu