Pes 2016 bir oyundan çok daha fazlasını sunuyor

maxresdefault-1

Milyonlarca hayran kitlesi olan PES, 2016 sürümüyle dikkatleri çekmeyi başarmış ve eklenen yenilik ve tasarımlarıyla oldukça ilgi gören bir oyun haline gelmiştir. Genel anlamda tanıtım videosunda Neymar’ın ön plânda olduğunu görüyoruz. Eski sürümlerine göre daha gerçekçi bir görünüm sunan ve ekran görüntüleri ile farklı bir hava yaratan PES 2016, oyuncularına oldukça yeni bir heyecan şansı tanıyor.
Platform olarak PC, PS3 ve PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında çıkan PES 2016, yeni özellikleriyle dikkat çekmektedir. Yenilenmiş olan hava sisteminde dinamik görüntülere şahit olabiliyorsunuz. Maç esnasında aniden belirebilen hava koşulları karşınıza çıkacaktır. Yapılacak PES 2016 güncelleme işlemlerinden sonra farklı özellikler de getirebilirsiniz. Kalecilerle beraber maç sırasındaki oyuncuların tamamının yapay zekâsı yenilenmiş ve takımların verimli olması sağlanmıştır.

Master League özelliği sayesinde örneğin; bir oyuncuyu kiralık olarak alabileceksiniz. Ayrıca oyuna eklenen 2014 yılın takımı kadrosunda var olan oyuncular arasından bir oyuncuyu takımınıza ekliyorsunuz. Ayrıca kaleci eldivenleri konusunda da yenilik getiren PES 2016, birden fazla eldiven seçeneğini sunuyor. Transfer ve lisans yamaları üzerinde de gelişmeler yaşatan oyun, Türkçe dil paketiyle de oldukça tercih edilmiştir. Futbolcuların takım olma özelliğinin hissedilebildiği PES 2016, oyuncuların gerçeği yansıtması ve performanslarının arttırılmasıyla oyuncularını oldukça mutlu eden bir yapıya sahip.
Pes 2016 Spor Toto Süper Lig heyecanı da burada yaşanabiliyor. Yine Türkçe yamasıyla beraber tercih ettiğinize kendi liginizin menajeri olabilir ya da son dönem transferlerinin de eklenmesiyle heyecanlı bir karşılaşmaya çıkabilirsiniz. Özellikle futbolcuların ikili mücadelelerinde topu kapmak için yaptığı hareketlerde görsel şölene rastlayabilirsiniz.

pes16
Futbol severlerin ister PC ister Playstation üzerinden yaşayacakları PES 2016 heyecanı, gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Birçok ligin ve takımın yer aldığı plâtformda oyuncular üzerinde geliştirilen gerçekçilik ve sahada yer alan grafik özellikleri sayesinde muhteşem bir şölene hazır olmanız gerekecek. Hakem ve formalarının orijinalliği, kalecilerin topu yumruklama yerine tutmak amacıyla sergilediği hareketler ve diğer farklı efektler ile vazgeçemeyeceğiniz bir oyun sunuluyor sizlere.

PES 2016 yamaları oyunda farklı bir heyecan yaratmaktadır. Özellikle geliştirilen Premier Lig yamasında birçok yenilik yer alıyor. Arsenal takımı üzerinde kullanıcıların değiştirebileceği formalar eklenmiştir.Futbolcuların topu sürme esnasında gerçekleştirdikleri çarpışmalar da oldukça gerçekçi bir şekilde tasarlanmıştır. Tüm imkânlarını zorlayarak harika bir ürün ortaya çıkarmış olan PES, futbol severlerin imdadına yetişmiş ve onları ayrı bir futbol dünyasına taşımıştır. Konsol ile oynanması tavsiye edilen PES 2016 sayesinde artık hızlı ve akıllı bir futbol anlayışının hakim olduğu futbol sahasında muhteşem görseller ile beraber güzel vakit geçirebilirsiniz. Oyunun yama özellikleri de ayrı bir heyecan katacak ve sizi uzun bir süre oyundan ayıramayacaktır. Son zamanların en çok oynanan oyunları arasında olduğu da bir gerçektir.

406 kez okundu