Pes 2016 ile sosyal hayatınıza veda edeceksiniz

pes16süperlig

Milyonlarca oyuncusu olan PES, 2016 yeni sürümüyle dikkatleri üzerine çekmiş ve yenilik ve gerçekçi tasarımlarıyla ilgi gören bir oyun olarak günümüzde tercih edilmiştir. Tanıtım videosunda ünlü oyuncu Neymar’ın kullanıldığı görülmektedir. Eski sürümlerine göre fazlasıyla gerçekçi bir görünüme sahip olan ve grafikleriyle de farklı bir hava sunan PES 2016, kullanıcılarına yeni bir heyecan şansı tanımaktadır.
PC, PS3 ve PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında piyasaya çıkan PES 2016, yepyeni özellikleriyle dikkat çekiyor. Tamamen yenilenen hava sisteminde dinamik görüntülere yer verilmiştir. Müsabaka esnasında birden ortaya çıkan ve değişen hava koşulları heyecanlı anlar yaşatabilecektir. Uygulanacak PES 2016 güncelleme işlemlerinden sonra farklı özelliklerle de karşılaşabilirsiniz. Artık kalecilerle birlikte maç esnasında oyuncuların yapay zekâsı yenilenerek takımların daha verimli olması amaçlanmıştır.
Master League özelliği sayesinde de; bir oyuncuyu kiralık olarak takımınıza katabiliyorsunuz. Ayrıca oyuna eklenen ‘’2014 Yılın Takımı’’ kadrosunda yer alan oyuncular arasından farklı bir oyuncuyu takımınıza ekleyebilirsiniz.
PES 2016 yamaları oyunda farklı bir heyecan sunuyor. Geliştirilen Premier Lig yamasında da birçok yenilik yerini almıştır. Örneğin, Arsenal takımı üzerinde oyuncuların manuel olarak değiştirebileceği formalar tasarlanmıştır. Ayrıca kaleci eldivenleri konusunda da farklı bir yenilik getiren PES 2016, birden fazla eldiven seçeneğiyle oldukça dikkat çekmektedir. Lisans yamaları ve transfer üzerinde de gelişmeler gösteren bu oyun, Türkçe dil paketiyle de oldukça heyecanlandırmıştır kullanıcılarını. Futbolcuların takım olma özelliğinin daha çok sahaya yansıtıldığı PES 2016 oyunu, oyuncuların gerçekçi bir özellik yansıtması ve performanslarının daha fazla arttırılmasıyla kullanıcılarını fazlasıyla mutlu eden bir yapıda tasarlanmıştır.

pes16sivasspor

Pes 2016 Spor Toto Süper Lig heyecanı da PES 2016’ya taşındı. Türkçe yamasıyla birlikte tercih ettiğinizde kendi liginizin menajeri olabiliyor veya son dönem transferlerinin de oyunda yer almasıyla heyecanlı bir müsabakaya çıkabiliyorsunuz. Özellikle futbolcuların ikili mücadelelerinde topu kapmak amacıyla sergilediği hareketlerde muhteşem bir görsel şölen havasındadır.Futbol oyunu severlerin ister Playstation ister PC üzerinden tadacakları PES 2016 heyecanı, gün geçtikçe tercih edilmeye devam ediyor. Birçok takımın ve ligin bulunduğu plâtformda oyuncular üzerinde geliştirilen gerçekçilik ve sahada yer alan grafik tasarımlarıyla beraber muhteşem bir şöleni yaşayabileceksiniz. Hakem ve formalarının oldukça gerçekçi yapısı, kalecilerin topu uzaklaştırmak yerine tutmak amacıyla sergilediği dikkat çekici performanslar ve diğer efektlerşe asla kopamayacağınız bir oyun olarak karşınıza çıkmaktadır. Futbolcuların topu sürme hareketlerinde gerçekleşecek olan çarpışmalar da oldukça gerçekçi bir şekilde oyuna yansıtılmıştır. Daha çok Konsol ile oynanması tavsiye edilen PES 2016 oyunu sayesinde akıllı ve hızlı bir futbol anlayışının hâkim olacağı futbol müsabakalarının görsellerle birlikte desteklenmesi sonucunda harika bir vakit geçirebileceksiniz. Oyunun diğer yama özellikleri de ayrı bir heyecan katacak ve sizi uzun bir süre oyundan koparamayacaktır.

948 kez okundu