Pes 2016 tüm zamanların en iyisi

maxrefm16(1)

2Pes 2016 Süper Lig Oyunu son zamanların en çok tercih edilen bu futbol simülasyonu, oyuncular ve futbol takımlarının tam anlamıyla gerçeği yansıtacak şekilde ve yine dijital ortamlarda Playstation için hazırlanmış hali olan Pes, DVD olarak da satılırken birçok kullanıcının beğenisi kazanmaya devam etmektedir. Bilgisayar üzerinden de rahatlıkla oynanabilen bu muhteşem oyunu, konsol aracılığıyla da oynayabiliyorsunuz. En çok zevk veren kısım ise konsolun tercih edilmesidir aslında. Futbolcuların ciddi anlamda gerçeğe yakın olarak tasarlanması, vücut ve yüz grafikleriyle de gerçeğe oldukça yakın bir hâl almış şekilde piyasaya sunulmuştur. Bununla beraber formalar, stadyumlar ve hakemler de detaylı olarak oyunda çizilmiştir. Ayrıca spikerin müsabakayı anlatış tarzı da oyun severlere farklı bir heyecan katmaktadır. Oyunun başlangıç kısmında maçın kareleri yayınlanmakta ve üç boyutlu olarak sergilenmektedir.

PES 2016 oyununun bu kadar yaygın bir şekilde tercih edilmesi ve kendini ciddi bir şekilde geliştirmesi farklı yamaları da beraberinde getirmiştir. Türkiye liglerinin de sonunda tasarlandığı oyun olan PES 2016, oldukça heyecanlı bir atmosferde muhteşem bir oyun keyfi sunuyor. Özellikle Türkiye Süper lig takımlarının özelliklerinin gerçekçi bir şekilde görselleştirilmesi PES açısından oldukça şaşırtıcı. Yamanın yayınlanması ile bir hayli alkışlanan PES 2016 Türkiye yaması ile heyecanlı müsabakalar konsol keyfiyle oyuncularını bekliyor. PES 2016 Spor Toto Süper Lig yamasının neler içerdiğine dair bilgiler de aşağıdaki gibidir.

hqdefault

 

  • Günümüze kadar gerçekleşmiş olan transferler PES 2016’ya eklendi.
  • Türkiye Spor toto süper lig ve özelliklerinin tamamı eklendi.
  • Türkiye futbol takımlarının forma ve logoları gerçekçi bir şekilde sisteme eklendi.
  • İlk defa uygulanan ve bizleri bu konuda şaşırtan PES, Ziraat Türkiye Kupasını da bu yamaya ekledi.
  • Süper Ligde yer alan takım statlarının isimleri de artık bu yamada yer alıyor.
  • Türkiye Spor Toto Süper Lig’de görev yapan teknik sorumlular da bu yamada yer alıyor.

PES 2016 yamaları kategorisinde uygulanan değişiklikler bu şekildedir. Ayrıca oyundaki tüm ligler tamamen lisanslandı ve Fransa ligleri de lisanslı uygulamaya geçiş sağladı. Gelişen teknolojiler ile oyuncuları beklentisini arttıran PES 2016 oyunu, gerçekçilik oranlarını ciddi anlamda geliştirmiş ve farklı yeniliklere de imza atmıştır. Oyun, piyasaya 17 Eylül’de sürülen PES 2016’nın Türkiye ligi yamasının yayınlanmasından sonra daha fazla dikkat çekmiştir.
Mobil uygulamasına da yer verilen bu oyunda, Türkiye yaması oldukça heyecan verici şekilde tasarlanmıştır. Bu konuda PES ’in her yıl çalışmalarını yenilediği ve geliştirdiği oyunlarında bu gibi yeniliklere her zaman hazır olan oyuncular uzun bir süre bu yama sayesinde eğlenceli vakitler geçirebilecek ve Playsitation’un en güzel halini yaşatabilecektir. Türkçe spiker yaması da eklenen oyun oldukça zevkli bir hale gelmiştir. Kurulumu da oldukça kolay olan ve bilgisayar üzerinden de oynanabilen Pes 2016 güncelleme yapılarak daha keyifli hale getirilebilmektedir.

648 kez okundu