Size asla kaybettirmeyecek Fm 2016 taktikleri

Screenshot (1)

Geçen seneyle kıyaslandığında daha erken duyurusu yapılan Football Manager 2016’nın yepyeni özellikleri ve oyuncuları cezbedici birçok yenilikleri bulunuyor. 13 Kasımdan beri piyasada olan bu oyunun özelliklerini beraber inceleyelim.
Sports Interactive tarafından yapılan yeni özellikler oyunu daha heyecanlı ve güzel kılıyor. Bu anlamda ilk olarak yeni oyun modu seçeneklerini inceliyor olacağız. Kendinizin belirlediği bir kulübü farklı kulüplerden biri ile değiştirme şansınız var. Bu konuda takım renklerini seçerek isminizi belirleyebilir ve kendinizi de oyuna ekleyebilirsiniz. FM 2016 bu sayede oyun tutkunlarını kendine bağlamayı başarmıştır.

Dilerseniz bir arkadaşınızı da kulübe ekleyebiliyorsunuz. Takımlarınıza tanımlanan bir transfer bütçesi sayesinde oyuna başlarken, kadrolarınız ile daha küçük bir ligde de mücadele etme şansınız bulunuyor. Bu konuda da Football Manager 2016 oldukça gelişmiş FM 2016 taktik özelliklerine sahiptir. Ayrıca sahada yaşanan aksiyonlar da yenilemiştir. Bu heyecana daha yakın olarak oyuncularla birlikte sevinebilir ve saha kenarından vereceğiniz taktiklerle daha anlamlı bir menajerlik oyunu oynayabilirsiniz. Bununla birlikte maç günü deneyimi de geliştirilmiş ve duran top yönetimi ve yapay zekâ konusunda da birçok yeniliğin oyuna getirildiğini görebiliyorsunuz. Oyunun daha gerçekçi kılınması açısından oyuna birçok iyileştirme ve grafikler de getirilmiştir. Günümüzün en detaylı oyunu olarak futbol severler tarafından sevilerek oynandığını söyleyebiliriz.

duran-toplar-fm2016

FM 2016 wonderkids ile birlikte artık seçtiğiniz takımın kadrosuna istediğiniz genç oyuncuların listesi de aktarılıyor. Bu sayede genç oyuncuları transfer edebiliyor ve onları geliştirerek daha güzel bir takım yaratabiliyorsunuz. Dilerseniz bu oyuncuları ilerleyen sezonlarda yüksek miktarlarda satabilir ve transfer bütçenizi de artırabilirsiniz. Football Manager 2016 oyunundaki en iyi 20 genç oyuncu sizlerle birlikte gelişerek yıldız haline gelebiliyor. Birçok ünlü kulüpten 17 ile 21 yaş arasındaki oyuncuları alarak onları en çok talep edilen oyuncular haline getirebilirsiniz. Oyunun grafik ve ses efektleri de bir o kadar geliştirilerek, siz oyun severlere sunulmuştur. Günümüzde de milyonlarca futbol severin oynadığı Manager 2016 oyunu en hareketli ve en çok beğenilen özellikleri ile harika bir deneyim sunuyor.

8.667 kez okundu